SİİRT'TEKİ KOBANİ OLAYLARA SAĞLIK MÜDAHALESİNİ BURSA'DAKİ 12 ACİL SERVİS YÖNLENDİRDİ
MİNİK HASTALARA UMUT KİTABI
EBOLA ŞÜPHESİ ACİL SERVİS KAPATTIRDI
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Batıkent'in Şampiyonu AYÇA SİTESİ

Batıkent'in Şampiyonu AYÇA SİTESİ
Yenimahalle Kent Konseyi ve Batıkent Kültür Spor Kulübü’nün Batıkent’te düzenlediği Siteler arası Futbol Turnuvası’nın şampiyonluk kupasının sahibi Ayça Sitesi oldu.
10.07.2013 / 10:15


Yenimahalle Kent Konseyi ve Batıkent Kültür Spor Kulübü’nün Batıkent’te düzenlediği Siteler arası Futbol Turnuvası’nın şampiyonluk kupasının sahibi Ayça Sitesi oldu. 32 sitenin katıldığı turnuvanın final maçı 60’ıncı Yıl Sitesi ile Ayça Sitesi arasında gerçekleşti. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Başkan Yardımcısı Başar Bal, Yenimahalle Kent Konseyi Başkanı İlhan Tezel ve Batıkent Spor Kulübü Başkanı Yaşar Çelebi final maçında takımları yalnız bırakmadı. Site sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği ve tezahüratta bulunduğu karşılaşmayı Ayça Sitesi 4-1 kazandı.

Kıran kırana mücadele

Turnuva, minikler ve büyükler kategorisinde kıran kırana mücadelelere sahne oldu. Sağlıklı bir yaşam için bu turnuvaların düzenlemesinin önemli olduğunu söyleyen Yaşar,” Spor sadece beden sağlığı değil, sosyal yaşam içinde önemlidir. Hemşeri, sosyal ilişki ve komşuluk ilişkilerini spora katmak için sitelerin düzenlediği turnuvada sizlerle bir arada olmaktan onur duyuyorum” dedi. Minikler kategorisinin kupasını ise Başkan Yardımcısı Başar Bal verdi.

Üçüncülük kupası Diren Can’a

Turnuvada, minikler kategorisinde Emekler minikler takımı birinci, Ankara Yol-İş spor ikinci, Beşiktaş Spor Okulu ise üçüncü oldu. Büyükler Kategorisinde ise Ayça Sitesi birinci, 60’ıncı Yıl Sitesi ikinci, vefat eden Eczacı arkadaşları Nazlı Can ve Diren Can anısına takım adlarının başına Diren Can koyan Diren Can Ormancılar Sitesi ise üçüncü oldu.


Etiketler:
Bu haber toplam 193 defa okundu
YAZARLAR
Çocuğa karşı işlenen cinsel istismar suçları artıyor
Türkiye’de çocuğa karşı işlenen cinsel istismar suçlarında önemli artışlar gözleniyor. Adalet Bakanlığı istatistiklerinde de bu artış göze çarparken, sanıklar, Türk Ceza Kanunu’nun bu konuyla ilgili 103’üncü maddesi hükümlerine göre yargılanıyor.